FAKTURAČNÍ ADRESA:
C.I.P.A. spol. s r.o.
Hořejší nábřeží 368/II
150 00 Praha 5
Česká republika

IČO: 45307636
DIČ: CZ45307636

KONTAKT VELKOOBCHOD - objednávky:
+420 257 316 601
+420 725 586 983 
orders@cipa-gastro.cz

CASH&CARRY:
PO - PÁ: 8:00 - 20:00, SO - NE: 9 - 19
Tel. +420 602 192 680, +‭420 257 329 658

CIPA STORE:
Hořejší nábřeží 368/II
150 00 Praha 5

+420 257 329 658, +420 720 026 592
cipastore@cipa-gastro.cz 

PO - SO: 9:00 - 21:00 NEDĚLE: 10:00 - 20:00

 
 
 

Vedení společnosti:

Alena Červenková – ředitelka a jednatelka společnosti
cervenkova@cipa-gastro.cz

 

Obchodní oddělení:

Terezie Mudrová – vedoucí týmu obch. zástupců
tmudrova@cipa-gastro.cz, tel. 602153647


Obchodní zástupci ČR

Martin Hocek
hocek@cipa-gastro.cz, tel. 777934244

Miroslav Jesenko
mjesenko@cipa-gastro.cz, tel. 737185937

Tomáš Jirák
tjirak@cipa-gastro.cz, tel. 720974779

Jana Kabeláčová
jkabelacova@cipa-gastro.cz, tel. 775297280

Pavel Krotil
pkrotil@cipa-gastro.cz, tel. 607701118

Vojtěch Krotil
vkrotil@cipa-gastro.cz, tel. 728803838

Josef Kytka
jkytka@cipa-gastro.cz, tel. 777845145

Jan Martinec
martinec@cipa-gastro.cz, tel. 608531258

Martina Martinkovičová
mmartinkovicova@cipa-gastro.cz, tel. 776856445

Dominika Mayerová
dmayerova@cipa-gastro.cz, tel. 775099616

Milan Preisler
mpreisler@cipa-gastro.cz, tel. 737258071

Michal Rábl
rabl@cipa-gastro.cz, tel. 731043161

Lucie Slabochová
lslabochova@cipa-gastro.cz, tel. 776651108

Robert Svoboda
rsvoboda@cipa-gastro.cz, tel. 603826663

Gabriela Šetlíková
gsetlikova@cipa-gastro.cz, tel. 606601016

Jana Tvrdíková
jtvrdikova@cipa-gastro.cz, tel. 602557977

Zuzana Zívalová
zivalova@cipa-gastro.cz, tel. 777023119

Milan Živec
mzivec@cipa-gastro.cz, tel. 607018769

Obchodní zástupci SR

Ladislav Árvay
arvay@cipa-gastro.cz, tel. +421903342120

Ivan Gregorička
igregoricka@cipa-gastro.cz, tel. +421908122408

Eva Oravcová
eminarovicova@cipa-gastro.cz, tel. +421901779969

Veronika Šimková
vsimkova@cipa-gastro.cz, tel. +421918098471

 

CIPA Store a velkoobchod:       

Pavel Kohout – manažer prodejny a velkoobchodu      
pkohout@cipa-gastro.cz

Jakub Kohout – asistent prodeje
jkohout@cipa-gastro.cz

Michal Pospíšil – asistent prodeje
mpospisil@cipa-gastro.cz

Lucie Slabochová – asistent prodeje
lslabochová@cipa-gastro.cz

Kristýna Šímová – asistent prodeje
ksimova@cipa-gastro.cz

Kateřina Vargová – asistent prodeje
kvargova@cipa-gastro.cz

Antonín Veis – asistent prodeje
aveis@cipa-gastro.cz

Nákupní oddělení:

Kristýna Horká – vedoucí nákupního oddělení, nákup zahraničních produktů
horka@cipa-gastro.cz, tel. 602121518

Markéta Habásková – nákup tuzemských produktů
mhabaskova@cipa-gastro.cz, tel. 602159285

Libor Chytra – nákup čerstvých ryb
chytral@cipa-gastro.cz, tel. 776595589

Sabina Hofmanová – nákup masa a uzenin
shofmanova@cipa-gastro.cz, tel. 725854716

 

Fakturace, objednávky:

Radka Antošová
rantosova@cipa-gastro.cz, tel. 725586983

Markéta Marešová
maresovam@cipa-gastro.cz, tel. 725586983

Helena Pantáková
hpantakova@cipa-gastro.cz, tel. 725586983

Pavla Váchová
pvachova@cipa-gastro.cz, tel. 725586983

Veronika Vodičková
vvodickova@cipa-gastro.cz, tel. 725586983

Karolína Zavřelová
kzavrelova@cipa-gastro.cz, tel. 725586983

Tereza Zpěváková
zpevakova@cipa-gastro.cz, tel. 725586983

Leona Žamberská
lzamberska@cipa-gastro.cz, tel. 725586983

 

Finanční oddělení:

Filip Horký – finanční manažer
horky@cipa-gastro.cz, tel. 736685158

Jozefina Feldmanová – účetní
j.feldmanova@cipa-gastro.cz, tel. 731503963

Jitka Jiroušková – administrativa
jjirouskova@cipa-gastro.cz

 

 

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

 


Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Obchodní zástupce (pro ČR i SR)

Nabízíme:

  • Zázemí dlouholeté a stabilní společnosti, která má na trhu dobré jméno a v sortimentu kvalitní, konkurenceschoné produkty

  • Práce na živnostenský list

Požadujeme:

  • Samostatnost

  • Flexibilitu

  • Znalost gastronomických produktů a zájem o toto odvětví

  • Cizí jazyk a praxe výhodou

Další informace na osobním pohovoru.

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu s fotografií na e-mail: tmudrova@cipa-gastro.cz

HR2.jpg