Ryby, mořské plody

Na českém trhu patříme mezi přední dodavatele čerstvých i mražených ryb. Vysoká kvalita, prověřený původ a příznivé ceny, to jsou hlavní zásady, kterými se při nákupu ryb a mořských plodů řídíme.

Ať už sháníte čerstvého lososa, tuňáka v sashimi kvalitě, středomořské ryby jako např. pražmu královskou nebo mořského vlka, kambalu či mořského ďasa, jste na správné adrese. Rádi Vám samozřejmě „ulovíme“  i tuzemské sladkovodní rybky – výborného pstruha, kapra, štiku nebo třeba candáta.

Vaší pozornosti by jistě neměla uniknout naše široká nabídka krevet, kalamárů, mušlí, ústřic a dalších plodů moře. Tyto produkty dovážíme z celého světa již více jak dvacet let, a proto máme v tomto oboru opravdu bohaté zkušenosti.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.

Maso, uzeniny

Máte chuť na pořádný šťavnatý kus masa nebo byste si chtěli třeba jen tak zobnout plátek sušené šunky s melounem? A co takhle provonět si jídlo italským špekem, či vyšperkovat slavnostní večeři kachním foie gras? Nebo je snad libo maso z krajty? To všechno pro vás dokážeme zajistit!

Dodáváme širokou škálu originálních italských uzenin a tradiční druhy masa jako je hovězí, vepřové, jehněčí nebo drůbež, ale své chuťové buňky si můžete naladit také na zvěřinu i exotické druhy masa - klokaní, pštrosí nebo svíčkovou z bizona...

Exklusivně každý týden dovážíme přímo z Itálie jedinečné hovězí maso plemene Fassone z oblasti Piemonte.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.

Sýry, vaječné výrobky

Mozzarella, parmazán, mascarpone, gorgonzola, ricotta - to všechno jsou sýry, které určitě znáte. Však také není divu, vždyť jsou neodmyslitelnou součástí tolik oblíbené italské kuchyně. V našem sortimentu najdete velmi pestrý výběr těchto sýrů z různých oblastí Itálie.

A nejen to. V posledních letech jsme naši nabídku rozšířili také o sýry francouzské, jejichž vznešenost a chuť spolehlivě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. I na domácí mléčné výrobky jsme nezapomněli, a tak mléko, smetanu, Eidam, Blaťácké zlato, Hermelín a spol. máme v nabídce také.

Pro usnadnění práce ve vaší kuchyni pravidelně dovážíme dánské vaječné výrobky - pasterizované žloutky a bílky. Máte-li raději vajíčka pěkně tradičně ve skořápce, pak pro vás máme slepičí či křepelčí vejce z tuzemských chovů a to i v BIO kvalitě.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.


Těstoviny, brambory, rýže

Kvalitních italských těstovin máme v nabídce opravdu víc než dost. Pro každého podle jeho gusta. Těstoviny suché i mražené - spaghetti, penne, lasagne, fusilli, farfale, rigatoni... jen si račte vybrat!

A u bramborových výrobků jakbysmet. Nabídka je vskutku široká - hranolky všech možných tvarů a rozměrů, dále krokety, bramboráčky, americké brambory, kořeněné, půlené... jak je jen libo. A také musíme zmínit naše skvělé italské bramborové gnocchi. Panečku, to je teprve pochoutka!

Máte-li chuť na dobré italské rizoto, pak zcela jistě budete potřebovat některou z námi nabízených druhů rýže.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.

Ovoce, zelenina

Kvalitně zpracovaná mražená zelenina a ovoce jsou pro moderní gastronomii nepostradatelné. Tyto produkty jsou celoročně dostupné, a díky tomu si může každý gastronomický provoz postavit jídelní lístek přesně podle svých potřeb.

Konzervované produkty, jako olivy, capperi, artyčoky, pesto, krájená rajčata, sušená rajčata či rajčatový protlak, jsou pak zcela zásadní pro přípravu italských jídel.

Sušené či mražené houby nebo pravé lanýže dodají Vašemu jídlu tu správnou a nezaměnitelnou chuť.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.

Oleje, octy, ochucovadla

Oleje, tuky, octy, dochucovací prostředky, bujóny, omáčky, koření, mouka, cukr, sůl, mexické speciality, řecké speciality.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.


Dorty, pečivo

Ochutnejte exklusivní italské zákusky a dorty BINDI a neodolejte pokušení originálu francouzského pečiva od firmy Coup de Pates nebo Delifrance.

Nechte se ohromit naší velmi kvalitní belgickou čokoládou a ozdobte svou oslavu čokoládovou fontánou nebo třeba jen připravte ovocné fondue.

Jako novinku doporučujeme lahodné ovocné puree Boiron, které je pro své praktické balení velmi oblíbené nejen v koktejlových barech, cukrárnách ale i v restauracích.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.

Nápoje

Představujeme Vám širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů. Naleznete zde vše od přírodních perlivých minerálních vod, u kterých bychom rádi zmínili „zázrak přírody z Neapole“ – vodu Ferrarelle, jejíž kvalita je denně ověřována více než 615 testy, přes velmi kvalitní džusy Becker´s bester  a tradiční čaje Eraclea až po jedinečná italská vína a pravé šampaňské.

Pro milovníky koktejlů nabízíme velký výběr ginů, rumů, vodek, likérů, koňaků i brandy.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.

Asijská kuchyně

Sushi rýže a toppingy, mořské řasy, wasabi, sójové omáčky, saké, mirin, nudle, sójové papíry, dochucovadla.

Sushi je velmi reprezentativní, barevně a tvarově velmi rozmanitá součást japonské kuchyně. V podstatě jde o různě modelované kousky rýže, ochucené octem a sladkým vínem, které jsou doplněny nejčastěji syrovými, vařenými nebo marinovanými rybami, mořskými plody, zeleninou nebo vejcem.

Nabídka sortimentu ke stažení zde.